Місце Номер Учасник Категорія Місто Час
1 023 Воронов Дмитро Шосе Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 15 хв.
2 075 Паламарчук Андрiй Байк Молоді (Загальна) Херсон, Бiлозерка 01 год. 19 хв.
3 145 Блюммер Василь Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 22 хв.
4 016 Ковальов Вячеслав Шосе Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 22 хв.
5 087 Кононов Анатолій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 26 хв.
6 100 Шкурко Роман Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 30 хв.
7 014 Лактіонов Олександр Шосе Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 30 хв.
8 011 Кутасова Ольга Шосе Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 31 хв.
9 026 Мисевич Владислав Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 31 хв.
10 005 Хантімєров Віталій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 32 хв.
11 112 Береславський Сергій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 40 хв.
12 080 Решетняк Антон Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 41 хв.
13 033 Галета Алла Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 42 хв.
14 050 Педь-Власов Олександр До 18 (Загальна) Херсон 01 год. 42 хв.
15 107 Пінчук Артур Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 44 хв.
16 054 Гнатюк Oлександр Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 46 хв.
17 044 Пляченко Сергій Шосе Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 49 хв.
18 046 Кравченко Ігор Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 49 хв.
19 108 Маленький Андрiй Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 49 хв.
20 097 Мороз Олексій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 50 хв.
21 057 Мельничук Олександр Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 50 хв.
22 059 Франковський Олександр Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 50 хв.
23 058 Мелентьєв Олексій Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 50 хв.
24 037 Зубенко Сергей Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 51 хв.
25 072 Швигар Олександр Байк Молоді (Загальна) Херсон 01 год. 51 хв.
26 009 Полозова Тетяна Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 54 хв.
27 008 Піскун Владислав Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 55 хв.
28 012 Костоусов Максим Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 55 хв.
29 101 Загребенюк Вадим Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 58 хв.
30 020 Тукало Володимир Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 01 год. 58 хв.
31 090 Казаник Алексей До 18 (Загальна) Херсон 02 год. 00 хв.
32 048 Вiнiченко Костянтин Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 01 хв.
33 028 Кузьменко Юрій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 01 хв.
34 081 Баленко Віталій Шосе Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 02 хв.
35 030 Серокулов Дмитрий Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 04 хв.
36 089 Митницький Дмитро Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 04 хв.
37 036 Фомічов Максим Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 06 хв.
38 095 Аракелов Олександр Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 06 хв.
39 098 Савченко Юрiй Шосе Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 11 хв.
40 196 Шевченко Ярослав Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 15 хв.
41 053 Карлюка Євгеній До 18 (Загальна) Херсон 02 год. 17 хв.
42 093 Карлюка Дмитро Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 17 хв.
43 060 Манiлко Володимир Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 19 хв.
44 113 Чистяков Валерій Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 21 хв.
45 041 Токарєв Роман Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 23 хв.
46 084 Яковенко Костянтин Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 25 хв.
47 103 Кравченко Андрій Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 29 хв.
48 070 Гуран Сергій Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 33 хв.
49 110 Поливода Ігор Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 33 хв.
50 077 Нагорна Ірина Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
51 010 Голубєва Ольга Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
52 022 Дмитрієва Віта Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
53 078 Пономаренко Олексій Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
54 076 Бурда Тарас Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 37 хв.
55 066 Зєнков Павло Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 39 хв.
56 063 Денисова Олена Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 44 хв.
57 074 Русін Іван Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 44 хв.
58 085 Яковенко Анна До 18 (Загальна) Херсон 02 год. 53 хв.
59 025 Галицька Сніжана Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 54 хв.
60 007 Борисенко Тимофій Байк Молоді (Загальна) Херсон 02 год. 54 хв.
61 002 Олiйник Руслан Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 58 хв.
62 200 Крупіца Дмитро Байк Досвідчені (Загальна) Херсон 02 год. 59 хв.
63 073 Олiйник Тетяна Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 03 хв.
64 034 Галета Тимофій До 18 (Загальна) Херсон 03 год. 25 хв.
65 104 Загребенюк Іван До 18 (Загальна) Херсон 03 год. 26 хв.
66 013 Концевий Ярослав Шосе Молоді (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
67 031 Герега Руслан Байк Досвідчені (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
68 045 Лукіна Наталія Жінки (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
69 082 Кутейніков Станіслав Байк Молоді (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
70 083 Хоменко Антон Байк Молоді (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
71 094 Матвєєв Іван Байк Молоді (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш

Знаходьте нас в соцмережах, щоб залишатись на зв'язку і не пропускати нові цікаві заходи