Місце Номер Учасник Категорія Місто Час
1 239 Пархоменко Евгения n/a (Загальна) Миколаїв 01 год. 21 хв.
2 081 Кутасова Ольга n/a (Загальна) Херсон 01 год. 22 хв.
3 014 Холкина Ирина n/a (Загальна) Миколаїв 01 год. 25 хв.
4 255 Галета Алла n/a (Загальна) Херсон 01 год. 31 хв.
5 214 Реньова Ірина n/a (Загальна) Нова Каховка 01 год. 37 хв.
6 077 Франковська Марiя n/a (Загальна) Херсон 01 год. 40 хв.
7 182 Голубєва Ольга n/a (Загальна) Херсон 01 год. 42 хв.
8 172 Воронцова Маргарита n/a (Загальна) Миколаїв 01 год. 55 хв.
9 269 Полозова Тетяна n/a (Загальна) Херсон 01 год. 55 хв.
10 007 Ковальчук Юлія n/a (Загальна) Херсон 01 год. 55 хв.
11 298 Малова Юлия n/a (Загальна) Нова Каховка 01 год. 58 хв.
12 128 Рябовол Анастасія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 00 хв.
13 001 Федоренко Ірина n/a (Загальна) Херсон 02 год. 00 хв.
14 083 Гірман Марія n/a (Загальна) Київ 02 год. 02 хв.
15 213 Шевченко Олена n/a (Загальна) Нова Каховка 02 год. 03 хв.
16 183 Ісай Тетяна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 04 хв.
17 068 Бовть Ірина n/a (Загальна) Херсон 02 год. 05 хв.
18 055 Яковенко Анна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 09 хв.
19 164 Иванова Татьяна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 09 хв.
20 227 Вычужанина Юлия n/a (Загальна) Нова Каховка 02 год. 09 хв.
21 261 Аверьянова Елена n/a (Загальна) Херсон 02 год. 13 хв.
22 276 Михайлец Олеся n/a (Загальна) Херсон 02 год. 13 хв.
23 121 Митницька Маргарита n/a (Загальна) Херсон 02 год. 14 хв.
24 066 Клименко Юлія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 15 хв.
25 003 Соломахіна Юлія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 16 хв.
26 027 Голубченко Ольга n/a (Загальна) Херсон 02 год. 19 хв.
27 141 Гладка Оксана n/a (Загальна) Херсон 02 год. 22 хв.
28 093 Горевая Євгенія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 23 хв.
29 246 Шевченко Наталя n/a (Загальна) Херсон 02 год. 23 хв.
30 221 Бунчук Олена n/a (Загальна) Снігурівка 02 год. 23 хв.
31 092 Морозова Тетяна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 27 хв.
32 176 Денисова Олена n/a (Загальна) Херсон 02 год. 29 хв.
33 108 Барзова Ольга n/a (Загальна) Херсон 02 год. 29 хв.
34 203 Середня Світлана n/a (Загальна) Херсонська обл. Білозерський р-н 02 год. 29 хв.
35 345 Лєсніченко Валерія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
36 333 Шавиріна Наталія n/a (Загальна) Херсон 02 год. 36 хв.
37 180 Колисниченко Анна n/a (Загальна) Олешки 02 год. 39 хв.
38 348 Сошенко Татьяна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 42 хв.
39 311 Остапчук Ирина n/a (Загальна) Херсон 02 год. 43 хв.
40 290 Игнатьева Ирина n/a (Загальна) Херсон 02 год. 49 хв.
41 096 Осиновська Наталія n/a (Загальна) Миколаїв 02 год. 50 хв.
42 094 Ігнатьєва Світлана n/a (Загальна) Миколаїв 02 год. 50 хв.
43 254 Моисеенко Людмила n/a (Загальна) Херсон 02 год. 50 хв.
44 166 Каспиркевич Елена n/a (Загальна) Олешки 02 год. 53 хв.
45 207 Егорова Оксана n/a (Загальна) Олешки 02 год. 54 хв.
46 260 Олiйник Тетяна n/a (Загальна) Херсон 02 год. 56 хв.
47 216 Шаповалова Алина n/a (Загальна) Херсон 03 год. 02 хв.
48 067 Галицька Сніжана n/a (Загальна) Херсон 03 год. 14 хв.
49 231 Хохуля Дар'я n/a (Загальна) Херсон 04 год. 59 хв.
50 144 Воробйова Марина n/a (Загальна) Херсон Не було на старті
51 210 Штоколенко Ирина n/a (Загальна) Херсон Не було на старті

Знаходьте нас в соцмережах, щоб залишатись на зв'язку і не пропускати нові цікаві заходи