Місце Номер Учасник Категорія Місто Час
1 193 Холкина Ирина Жінки (Загальна) Миколаїв 01 год. 33 хв.
2 051 Пархоменко Евгения Жінки (Загальна) Миколаїв 01 год. 37 хв.
3 215 Франковська Марiя Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 53 хв.
4 124 Харикова Полина Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 54 хв.
5 187 Голубєва Ольга Жінки (Загальна) Херсон 01 год. 59 хв.
6 115 Бондаренко Олена Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 01 хв.
7 008 Воробйова Марина Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 11 хв.
8 103 Баркова Анастасія Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 12 хв.
9 104 Клименко Юлія Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 22 хв.
10 028 Чечет Олена Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 27 хв.
11 200 Калінкіна Олена Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 27 хв.
12 144 Федоренко Ірина Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 28 хв.
13 102 Ісай Тетяна Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 29 хв.
14 189 Гладка Оксана Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 31 хв.
15 057 Ігнатьєва Світлана Жінки (Загальна) Миколаїв 02 год. 32 хв.
16 056 Осиновська Наталія Жінки (Загальна) Миколаїв 02 год. 32 хв.
17 022 Галицька Сніжана Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 37 хв.
18 137 Михайлец Олеся Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 39 хв.
19 084 Шавиріна Наталія Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 44 хв.
20 099 Ковальчук Юлія Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 47 хв.
21 026 Голубченко Ольга Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 47 хв.
22 232 Трет'якова Олена Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 48 хв.
23 119 Барзова Ольга Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 52 хв.
24 221 Шапошнікова Юлія Жінки (Загальна) 02 год. 56 хв.
25 105 Коваль Ольга Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 59 хв.
26 227 Марченко Юлія Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 02 хв.
27 141 Котова Марина Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 02 хв.
28 143 Дерев'янко Ксенiя Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 06 хв.
29 036 Рябушенко Олена Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 11 хв.
30 043 Красновская Анна Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 23 хв.
31 075 Сметана Эльвира Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 45 хв.
32 132 Хитун Світлана Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 45 хв.
33 065 Сіваєва Валерія Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 00 хв.
34 003 Соломахіна Юлія Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 07 хв.
35 014 Єлісова Олена Жінки (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
36 030 Бычкова Екатерина Жінки (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
37 127 Блищак Юлия Жінки (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
38 155 Сисоєнко Ірина Жінки (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
39 220 Кудлай Сергей Жінки (Загальна) Одеса Не було на старті
40 220 Жінки (Загальна) Не було на старті
41 220 Гладкий Андрiй Жінки (Загальна) Одеса Не було на старті
42 220 Данько Юрий Жінки (Загальна) Херсон Не було на старті
43 220 Горельцева Ольга Жінки (Загальна) Херсон Не було на старті

Знаходьте нас в соцмережах, щоб залишатись на зв'язку і не пропускати нові цікаві заходи