Місце Номер Учасник Категорія Місто Час
1 090 Галицький Вiктор Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 34 хв.
2 085 Завада Роман Шосе 40..49 ч (Загальна) Дніпро 02 год. 34 хв.
3 041 Данько Олександр Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 02 год. 34 хв.
4 077 Корецький Олексій Шосе 18..29 ч (Загальна) Одеса 02 год. 34 хв.
5 009 Нанаки Дмитрий Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 36 хв.
6 089 Перелазний Володимир Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 36 хв.
7 088 Фурса Сергiй Шосе 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 36 хв.
8 083 Аржанов Сергiй Шосе 40..49 ч (Загальна) Київ 02 год. 36 хв.
9 082 Хижняк Ігор Шосе 40..49 ч (Загальна) Київ 02 год. 36 хв.
10 078 Цісарук Владислав Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 36 хв.
11 024 Чебаненко Олег Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 36 хв.
12 025 Блюммер Василь Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 02 год. 37 хв.
13 012 Воронов Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 02 год. 37 хв.
14 015 Письменний Андрій Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 37 хв.
15 010 Сидоренко Володимир Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 37 хв.
16 073 Дацько Сергій Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 38 хв.
17 069 Митрофанов Павло Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 38 хв.
18 063 Куценко Євген Шосе 30..39 ч (Загальна) Київ 02 год. 42 хв.
19 081 Iванченко Iгор Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 42 хв.
20 070 Диба Володимир Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 42 хв.
21 071 Константинов Костянтин Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 46 хв.
22 002 Петров Олексій Шосе 40..49 ч (Загальна) Севастополь 02 год. 48 хв.
23 040 Тріщан Андрій Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 02 год. 49 хв.
24 023 Cтупін Олег Шосе 18..29 ч (Загальна) Скадовськ 02 год. 51 хв.
25 022 Долганов Костянтин Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 52 хв.
26 044 Шматок Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 54 хв.
27 032 Юрлов Андрій Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 54 хв.
28 058 Романенко Дмитро Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 02 год. 54 хв.
29 080 Паламарчук Андрiй Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон, Бiлозерка 02 год. 58 хв.
30 079 Клiмов Олексiй Байк 40..49 ч (Загальна) Нова Каховка 02 год. 58 хв.
31 075 Ящук Ольга Жінки (Загальна) Одеса 02 год. 58 хв.
32 021 Кохан Володимир Шосе 40..49 ч (Загальна) Севастополь 02 год. 58 хв.
33 014 Руденко Микола Шосе 40..49 ч (Загальна) Севастополь 02 год. 58 хв.
34 100 Кононов Анатолій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 08 хв.
35 035 Трофименко Анатолій Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 11 хв.
36 042 Хантімєров Віталій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 11 хв.
37 050 Лактіонов Олександр Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 12 хв.
38 074 Мороз Олексій Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 18 хв.
39 031 Лихацький Михайло Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 18 хв.
40 084 Шаганян Володимир Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 18 хв.
41 062 Трокiн Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 25 хв.
42 068 Малявський Олександр Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 03 год. 26 хв.
43 027 Данильчук Володимир Байк 30..39 ч (Загальна) Хмельницький 03 год. 31 хв.
44 003 Маленький Андрiй Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 32 хв.
45 026 Федоров Олександр Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 34 хв.
46 033 Павліченко Юрій Байк 40..49 ч (Загальна) Київ 03 год. 35 хв.
47 007 Шевелев Дмитро Байк 30..39 ч (Загальна) Київ 03 год. 36 хв.
48 092 Мартиненко Євген Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 37 хв.
49 076 Хрiненко Кирило Шосе 18..29 ч (Загальна) Одеса 03 год. 38 хв.
50 018 Чернов Вадим Шосе 40..49 ч (Загальна) Каховка 03 год. 39 хв.
51 046 Савченко Юрiй Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 40 хв.
52 095 Галета Алла Жінки (Загальна) Херсон 03 год. 40 хв.
53 005 Скiбчик Андрiй Байк 30..39 ч (Загальна) Нова Каховка 03 год. 46 хв.
54 006 Тріфонов Владислав Шосе 40..49 ч (Загальна) Скадовськ 03 год. 47 хв.
55 087 Кузнецов Дмитро Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 03 год. 55 хв.
56 016 Сичов Євген Байк 40..49 ч (Загальна) Нечаево 03 год. 57 хв.
57 036 Решетняк Антон Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 03 год. 57 хв.
58 049 Митницький Віктор Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 57 хв.
59 093 Гнатюк Oлександр Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 58 хв.
60 072 Мячин Федір Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 00 хв.
61 057 Матвієць Володимир Байк 18..29 ч (Загальна) Клубівка 04 год. 00 хв.
62 052 Мельничук Роман Байк 18..29 ч (Загальна) Рівне 04 год. 00 хв.
63 019 Баленко Віталій Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 04 хв.
64 037 Кузьменко Юрій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 04 хв.
65 043 Рожков Анатолій Байк 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 04 год. 06 хв.
66 054 Гоцуляк Сергій Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 04 год. 06 хв.
67 017 Соценко Дмитро Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 09 хв.
68 061 Алексієв Іван Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 13 хв.
69 055 Панов Олег Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 17 хв.
70 096 Тороус Костянтин Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 19 хв.
71 097 Педь-Власов Олександр До 18 (Загальна) Херсон 04 год. 22 хв.
72 059 Кравченко Ігор Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 22 хв.
73 053 Гавриш Василь Байк 30..39 ч (Загальна) Скадовськ 04 год. 24 хв.
74 029 Шевченко Ярослав Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 33 хв.
75 047 Карась Анатолий Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 33 хв.
76 048 Любченко Микола Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 33 хв.
77 028 Нагорна Ірина Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 38 хв.
78 001 Ютін Олег Байк 40..49 ч (Загальна) Харків 04 год. 43 хв.
79 086 Гира Олексій Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 46 хв.
80 098 Павловський В'ячеслав Байк 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 04 год. 47 хв.
81 045 Ниценко Александр Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 50 хв.
82 051 Гавриленко Антон Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 05 год. 06 хв.
83 004 Стебельський Михайло Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 05 год. 06 хв.
84 065 Бегус Сергій Байк 40..49 ч (Загальна) Вінниця 05 год. 26 хв.
85 056 Манiлко Володимир Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 05 год. 26 хв.
86 030 Шевченко Наталя Жінки (Загальна) Херсон 05 год. 26 хв.
87 091 Іващенко Костянтин Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 05 год. 45 хв.
88 039 Осиновська Наталія Жінки (Загальна) Миколаїв 05 год. 57 хв.
89 038 Ігнатьєва Світлана Жінки (Загальна) Миколаїв 05 год. 57 хв.
90 060 Горевая Євгенія Жінки (Загальна) Херсон 06 год. 05 хв.
91 013 Концевий Ярослав Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 08 год. 32 хв.
92 034 Кутасова Ольга Жінки (Загальна) Херсон 08 год. 32 хв.
93 008 Козирь Анатолій Шосе 40..49 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
94 011 Суходолов Михайло Байк 30..39 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
95 020 Лукіна Наталія Жінки (Загальна) Херсон Не було на старті
96 064 Ющенко Сергій Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса Не було на старті
97 066 Швидун Олександа Жінки (Загальна) Херсон Не було на старті
98 094 Тiтов Максим Шосе 18..29 ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
99 099 Сидоренко Володимир Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса Не було на старті

Знаходьте нас в соцмережах, щоб залишатись на зв'язку і не пропускати нові цікаві заходи