Місце Номер Учасник Категорія Місто Час
1 034 Асадов Елчін Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 34 хв.
2 055 Корецький Олексiй Шосе 18..29 ч (Загальна) Одеса 02 год. 34 хв.
3 096 Галицький Вiктор Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 34 хв.
4 063 Гладкий Андрiй Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 35 хв.
5 020 Нанаки Дмитрий Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 35 хв.
6 088 Вiктор Шевцов Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 35 хв.
7 083 Завада Роман Байк 40..49 ч (Загальна) Дніпро 02 год. 38 хв.
8 099 Парфененок Андрій Байк 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 38 хв.
9 078 Краснов Сергій Байк 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 38 хв.
10 036 Дацько Сергій Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 38 хв.
11 108 Фурса Сергiй Шосе 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 43 хв.
12 021 Коца Роман Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 43 хв.
13 098 Фомичьов Іван Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 43 хв.
14 114 Шабашов Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 43 хв.
15 087 Вініцький Борис Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 46 хв.
16 092 Бондаренко Вікторія Шосе Жінки (Загальна) Одеса 02 год. 46 хв.
17 060 Константинов Костянтин Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 46 хв.
18 089 Сіряченко Оксана Шосе Жінки (Загальна) Миколаїв 02 год. 46 хв.
19 008 Юрлов Андрій Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 46 хв.
20 022 Данько Олександр Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 02 год. 46 хв.
21 024 Шилов Олег Шосе 50+ ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 46 хв.
22 074 Воронов Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 02 год. 46 хв.
23 039 Петров Олексій Шосе 40..49 ч (Загальна) Севастополь 02 год. 46 хв.
24 011 Кутасова Ольга Шосе Жінки (Загальна) Херсон 02 год. 57 хв.
25 095 Тітов Максим Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 02 год. 57 хв.
26 061 Паламарчук Андрiй Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон, Бiлозерка 02 год. 57 хв.
27 069 Ящук Ольга Шосе Жінки (Загальна) Одеса 02 год. 57 хв.
28 004 Сакович Вячеслав Байк 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 57 хв.
29 052 Несвет Роман Шосе 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 57 хв.
30 017 Козирь Анатолій Шосе 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 02 год. 57 хв.
31 056 Сидоренко Володимир Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 02 год. 59 хв.
32 073 Колбаса Михайло Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 06 хв.
33 046 Трофименко Анатолій Шосе 50+ ч (Загальна) Херсон 03 год. 06 хв.
34 067 Лысенко Андрей Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 03 год. 06 хв.
35 091 Кокорін Сергій Шосе 40..49 ч (Загальна) Козацьке 03 год. 07 хв.
36 012 Ксензов Денис Байк 18..29 ч (Загальна) Нова Каховка 03 год. 07 хв.
37 079 Письменний Андрій Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв 03 год. 08 хв.
38 005 Хантімєров Віталій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 16 хв.
39 106 Кононов Анатолій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 34 хв.
40 049 Мельничук Олександр Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 03 год. 35 хв.
41 070 Коваль Костянтин Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса 03 год. 35 хв.
42 059 Гаврилов Юрій Байк 30..39 ч (Загальна) Гола Пристань 03 год. 36 хв.
43 075 Гнатюк Oлександр Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 42 хв.
44 093 Пінчук Артур Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 03 год. 42 хв.
45 001 Мороз Олексій Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 42 хв.
46 048 Кохан Максим Байк 30..39 ч (Загальна) Черкаси 03 год. 47 хв.
47 050 Корчинський Павло Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса 03 год. 47 хв.
48 051 Тукало Володимир Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 03 год. 48 хв.
49 053 Аракелов Олександр Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 48 хв.
50 006 Кравченко Ігор Шосе 50+ ч (Загальна) Херсон 03 год. 49 хв.
51 041 Шматок Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса 03 год. 55 хв.
52 023 Ниценко Александр Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 56 хв.
53 080 Кохан Сергiй Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 03 год. 57 хв.
54 115 Євсєєв Олександр Шосе 30..39 ч (Загальна) Скадовськ 03 год. 58 хв.
55 090 Сичов Євген Байк 50+ ч (Загальна) Нечаево 04 год. 00 хв.
56 101 Шелін Ян Байк 50+ ч (Загальна) Херсон 04 год. 03 хв.
57 044 Пляченко Сергій Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 03 хв.
58 105 Любченко Микола Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 09 хв.
59 111 Шевченко Ярослав Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 09 хв.
60 117 Ковтун Ірина Шосе 40..49 ч (Загальна) Новоолексіївка 04 год. 09 хв.
61 047 Кузьменко Юрій Байк 50+ ч (Загальна) Херсон 04 год. 11 хв.
62 027 Левченко Денис Байк 40..49 ч (Загальна) Миколаїв 04 год. 11 хв.
63 040 Шевченко Олександр Байк 30..39 ч (Загальна) Черкаси 04 год. 12 хв.
64 071 Кравченко Маріанна Байк Жінки (Загальна) Миколаїв 04 год. 15 хв.
65 094 Чернов Вадим Шосе 50+ ч (Загальна) Каховка 04 год. 15 хв.
66 107 Педь-Власов Олександр До 18 (Загальна) Херсон 04 год. 16 хв.
67 002 Ахмадов Ільяз Байк 30..39 ч (Загальна) Нова Каховка 04 год. 16 хв.
68 031 Лейфура Юрiй Байк 40..49 ч (Загальна) Одеса 04 год. 16 хв.
69 015 Голубєва Ольга Байк Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 18 хв.
70 026 Митницький Віктор Байк 50+ ч (Загальна) Херсон 04 год. 18 хв.
71 062 Піддубна Наталія Байк Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 25 хв.
72 072 Карась Анатолий Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 27 хв.
73 018 Решетняк Антон Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 27 хв.
74 016 Лактіонов Дмитро Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 28 хв.
75 109 Кучура Дмитро Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 04 год. 34 хв.
76 007 Малий Юрiй Байк 30..39 ч (Загальна) Енергодар 04 год. 37 хв.
77 038 Кривуца Данило Байк 18..29 ч (Загальна) Черкаси 04 год. 37 хв.
78 029 Коржова Мирослава Байк Жінки (Загальна) Черкаси 04 год. 38 хв.
79 043 Усов Віктор Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон 04 год. 38 хв.
80 087 Вініцький Борис Шосе 40..49 ч (Загальна) Одеса 04 год. 42 хв.
81 019 Дмитрієва Віта Байк Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 43 хв.
82 112 Кисельов Віталій Байк 40..49 ч (Загальна) Херсон 04 год. 43 хв.
83 064 Рожков Анатолій Шосе 50+ ч (Загальна) Миколаїв 04 год. 47 хв.
84 042 Семенов Вадим Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса 04 год. 50 хв.
85 068 Нагорна Ірина Байк Жінки (Загальна) Херсон 04 год. 52 хв.
86 033 Ястреб Владимир n/a (Загальна) Херсон 04 год. 54 хв.
87 113 Мартиненко Микола Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 05 год. 01 хв.
88 119 Литвиненко Віктор Байк 18..29 ч (Загальна) Херсон 05 год. 10 хв.
89 103 Манiлко Володимир Байк 50+ ч (Загальна) Херсон 05 год. 13 хв.
90 003 Шевченко Олена Байк Жінки (Загальна) Нова Каховка 05 год. 15 хв.
91 030 Гоцуляк Сергій Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 05 год. 15 хв.
92 065 Ігнатьєва Світлана Байк Жінки (Загальна) Миколаїв 05 год. 52 хв.
93 066 Осиновська Наталія Шосе Жінки (Загальна) Миколаїв 05 год. 52 хв.
94 118 Грязних Олександр Байк 30..39 ч (Загальна) Миколаїв 05 год. 52 хв.
95 110 Ольшанський Андрій Шосе 18..29 ч (Загальна) Херсон 05 год. 54 хв.
96 037 Денисова Олена Байк Жінки (Загальна) Херсон 05 год. 57 хв.
97 084 Осецький Сергій Байк 50+ ч (Загальна) Миколаїв 05 год. 57 хв.
98 076 Сніцарук Михайло Байк 30..39 ч (Загальна) Нова Каховка 07 год. 27 хв.
99 009 Кожадей Олексій Шосе 30..39 ч (Загальна) Енергодар Не досягнуто фініш
100 010 Іванченко Ігор Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
101 013 Концевий Ярослав Шосе 30..39 ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
102 014 Клiмов Олексiй Шосе 40..49 ч (Загальна) Нова Каховка Не досягнуто фініш
103 025 Попков Климент Шосе 30..39 ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
104 028 Лактіонов Олександр Шосе 50+ ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
105 032 Абрамов Віталій Шосе 50+ ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
106 035 Яворский Кирилл Байк 18..29 ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
107 045 Петрушенко Валентина Шосе 18..29 ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
108 054 Буженко Олексій Шосе 30..39 ч (Загальна) Гола Пристань Не досягнуто фініш
109 057 Рязанов Дмитро Байк 30..39 ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
110 058 Скородумов Сергiй Шосе 18..29 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
111 077 Джгереная Георгій Шосе 50+ ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
112 081 Бессарабов Ігор Шосе 50+ ч (Загальна) Нова Каховка (ДЮСШ "Таврія") Не досягнуто фініш
113 082 Шаганян Володимир Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
114 085 Хижняк Ігор Шосе 40..49 ч (Загальна) Київ Не досягнуто фініш
115 086 Лукіна Наталія Байк Жінки (Загальна) Херсон Не було на старті
116 097 Перелазний Володимир Шосе 50+ ч (Загальна) Одеса Не досягнуто фініш
117 100 Ютін Олег Байк 40..49 ч (Загальна) Харків Не було на старті
118 102 Первий Володимир Байк 30..39 ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш
119 104 Малявський Олександр Шосе 30..39 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
120 116 Багинский Данило Байк 30..39 ч (Загальна) Миколаїв Не досягнуто фініш
121 145 Блюммер Василь Шосе 40..49 ч (Загальна) Херсон Не досягнуто фініш

Знаходьте нас в соцмережах, щоб залишатись на зв'язку і не пропускати нові цікаві заходи